Neden Çubuklu?

ÇUBUKLU DOĞAL KAYNAK SULARI üretim tesisleri 50 dönüm arazi içinde 5000 m² kapalı alana sahiptir. Tesiste yer alan su hazırlama, şişe üretim, dolum ekipmanları ve laboratuvar teçhizatı ile tüm yardımcı tesisler sektörün önde gelen lider firmalarından temin edilmiştir.

Teknik ekipmanımızla ve teknik işinde uzman kadromuzla Üretim analizinde tüm gelişmekte olan teknolojiler kullanılarak üretimde 1 numara olmayı hedef edinen şirketimiz bu anlayışından vazgeçmeyecektir.

Temellerinin atıldığı günden itibaren faaliyetlerine artarak devam eden Çubuklu Doğal Kaynak Suyunun en büyük başarısı, ülkemizde yeryüzüne kendiliğinden çıkan doğal kaynaklarını kullanmasından, kaynağının saflığını ve doğallığını korumasından ileri gelmektedir. Çubuklu Doğal Kaynak Suyunun kaynağı, yerleşim birimlerinden uzakta ve yüksekte, dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeyen bir ortamda bulunmaktadır.

Kaynak suyumuza dışarıdan herhangi bir kirleticinin bulaşmasını engellemek amacıyla suyun kaynadığı çıkış noktalarına yapılar kurulmuştur. Bu sayede, etrafına koruma alanı oluşturularak Doğal Kaynak Suyunun maksimum hijyenliğinin korunması sağlanmaktadır.

Çubuklu Doğal Kaynak Suyu, tam donanıma sahip laboratuvar imkanları ile doğal kaynak suyunu, kaynağından doluma kadar olan tüm üretim aşamalarında fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve duyusal testlerden geçirmektedir.

İnsan Sağlığını temel alan, Hijyenik standartlara sahip uygun ambalajları kullanmak
Çubuklu Doğal Kaynak Suyu ürünlerinde kullanılan, damacana ve bardak, tüm ambalaj malzemeleri, kullanılmadan önce fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmekte, Kalite Güvence Bölümü onayı ile üretimlerimizde kullanıma alınmaktadır.

Çubuklu Doğal Kaynak Suyu fabrikalarında ISO 9001:2008, TS/EN/ISO/IEC 17021, ISO 22001 kalite sistemlerini uygulamaktadır.