Kurumsal

 TÜRKİYE’NİN ALTIN MADALYALI SUYU 

Su sektöründe uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra 1993 yılında Beykoz ÇUBUKLU ve Vadi Doğal Kaynak Suyu markası ile Beykoz'a bağlı Çubuklu ‘da hemen kaynağın yanı başında kurulmuş tesisimiz ile üretime başlamış bulunmaktayım. Kısa sürede 50 dönüm arazi içinde 5000 m² kapalı alana sahip olan Çubuklu DOĞAL KAYNAK Suyunun tesiste yer alan su hazırlama, dolum ekipmanları ve laboratuvar teçhizatı ile tüm yardımcı tesisler sektörün önde gelen lider firmalarından temin eder hale gelmiş bulunmaktayız. BEYKOZ ÇUBUKLU DOĞAL KAYNAK Suyunun Günlük üretim kapasitesi 300 ton polikarbonat damacana ambalajlı sudur.

Yatırım süreçlerinde yerleşim yerlerinden uzak, debisi ve kimyasal özellikleri yıl içerisinde yağış ya da kuraklığa bağlı olarak değişim göstermeyen kaynakları seçmek konusunda büyük özen gösteren ÇUBUKLU Doğal Kaynak Suyu, Türkiye’nin dört farklı bölgesinde bulunan tesislerinde üretim yapmaktadır.

Yatırımlarla büyümesini sürdüren ÇUBUKLU Doğal Kaynak Suyu, Çubuklu’da devreye aldığı yeni tesisi ile damacana üretim kapasitesini %45 artırmayı hedeflemiştir.

Çubuklu, Boğaziçi’nin Anadolu kıyısındaki dokuzuncu iskelesidir. 5.yy' da bu bölgede Bizanslıların ve keşişlerin yaptırdığı dönemin ünlü ve büyük yapılarının üç büyük pınar sarmacı ile ünlendiğini yazıtlarından öğrenmekteyiz. 150.000 m2'lik alana yayılmış çubuklu korusu bugünde aynı ismi taşıyan suyu ile ün yapmıştır. Göztepe, maden ve fındık su kaynaklarının beslediği çubuklu suyu 1400 yıldır aynı kaynaklardan lezzetini koruyarak saraylara verdiği hizmeti halkımızın beğenisine sunmaktadır.

Su fabrikasının gerekliliklerini yerine getiren Beykoz Çubuklu Doğal Kaynak Suyu su dünyasında yerini tam olarak almıştır. Su analizleri, sürekli olarak denetlenen ve üretimin sağlıklı olduğunu sizlere belgeleri ile sunan Beykoz Çubuklu Doğal Kaynak Suyu, çalıştığı ve tedarikçi firmaların da yeterlilik ve kalite belgeli olmasına dikkat etmektedir.

Bizden su alan ailelerin ve kurumsal yapıların, her şeyden önce istedikleri huzur ve güven içinde sularımızı içtiklerini görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değerdir. Bugünden sonra da ana hedefimiz ve değerimiz, temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır. Duyduğunuz güven için teşekkür ediyorum.


Sevgi ve Saygılarımla,

Selahattin DÜZYURT
Çubuklu Kaynak Suyu Yönetim Kurulu Başkanı