Geçmişten Bugüne Çubuklu Doğal Kaynak Suyu

Su sektöründe uzun yıllar yöneticilik yapan Selahattin DÜZYURT 1993 yılında Beykoz ÇUBUKLU ve Vadi Doğal Kaynak Suyu markası ile Beykoz'a bağlı Çubuklu ‘da, hemen kaynağın yanı başında kurulmuş tesis ile üretime başlamış bulunmaktadır. Kısa sürede 50 dönüm arazi içinde 5000 m² kapalı alana sahip olan Çubuklu Doğal Kaynak Suyunun tesiste yer alan su hazırlama, dolum ekipmanları ve laboratuvar teçhizatı ile tüm yardımcı tesisler sektörün önde gelen lider firmalarından temin eder hale gelmiş bulunmaktadır. Beykoz Çubuklu Doğal Kaynak Suyunun Günlük üretim kapasitesi 300 ton polikarbonat damacana ambalajlı sudur.

Çubuklu, Boğaziçi’nin Anadolu kıyısındaki dokuzuncu iskelesidir. 5.yy' da bu bölgede Bizanslıların ve keşişlerin yaptırdığı dönemin ünlü ve büyük yapılarının üç büyük pınar sarmacı ile ünlendiğini yazıtlarından öğrenmekteyiz.150.000 m2'lik alana yayılmış çubuklu korusu bugünde aynı ismi taşıyan suyu ile ün yapmıştır. Göztepe, maden ve fındık su kaynaklarının beslediği çubuklu suyu 1400 yıldır aynı kaynaklardan lezzetini koruyarak saraylara verdiği hizmeti halkımızın beğenisine sunmaktadır.

Su fabrikasının gerekliliklerini yerine getiren Beykoz Çubuklu Doğal Kaynak Suyu su dünyasında yerini tam olarak almıştır. Su analizleri, sürekli olarak denetlenen ve üretimin sağlıklı olduğunu sizlere belgeleri ile sunan Beykoz Çubuklu Doğal Kaynak Suyu, çalıştığı ve tedarikçi firmaların da yeterlilik ve kalite belgeli olmasına dikkat etmektedir.